Firma M-Trans jest niekwestionowanym liderem na ogólnopolskim rynku specjalizującym się w międzynarodowym przewozie osób, paczek oraz korespondencji na trasie Polska – Niemcy – Holandia - Belgia.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług i tym samym zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. Atutem firmy są wykwalifikowani kierowcy, którzy zagwarantują Państwu bezpieczeństwo i punktualność.

Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest licencją na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób oraz certyfikatem kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób. Usługi przewozu osób, paczek oraz korespondencji świadczymy z umówionego miejsca pod wskazany adres. Firma M-Trans zapewnia Państwu przewóz nowoczesnymi samochodami o wysokim standardzie wygody, wyposażonymi w klimatyzację, system nawigacji GPS oraz DVD.

Pasażerom korzystającym z naszych usług zapewniamy komfortową podróż, konkurencyjne ceny, a także  ubezpieczenie nie tylko w standardowym, ale też w dodatkowych pakietach NW zarówno na terenie kraju jak i za granicą.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom stale podejmujemy działania zmierzające do rozszerzenia zakresu świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy!
Firma M-Trans